Zaproszenie na spotkanie

Użytkownicy i sympatycy Inkubatora przetwórczego w Dwikozach,

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości i Gmina Dwikozy zapraszają Państwa na spotkanie, które dobędzie się w dniu 22 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 w Inkubatorze przetwórczym w Dwikozach, ul Starowiejska 28A.
Na spotkaniu zapoznamy Państwa z nowymi możliwościami w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego (RHD), które pojawiły się na mocy zmienionych przepisów obowiązujących od 1 stycznia 2019 r. oraz podzielimy się z Państwem doświadczeniami w prowadzeniu Inkubatora w minionym roku.
Część szkoleniowa spotkania będzie poświęcona roli Inkubatora oraz Spiżarni Sandomierskiej we wspieraniu producentów rolnych w Rolniczym Handlu Detalicznym.
Ramowy plan spotkania:

 1. Wymagania i warunki udziału w RHD:
  a/ podstawy prawne
  b/ proces rejestracji.
 2. Wymogi dotyczące znakowania gotowych wyrobów:
  a/ podstawy prawne
  b/ etykiety, znakowanie produktów – wymagana zawartość informacji.
 3. Rola Inkubatora Przetwórczego i Spiżarni Sandomierskiej w upowszechnianiu i rozwoju RHD
  a/ wsparcie dla osób zainteresowanych RHD – udostępnienie infrastruktury Inkubatora: /warunki, zasady, zakres/
  b/ bieżący i planowany zakres działalności – zamierzenia na br.
 4. Dyskusja – uwagi i sugestie użytkowników Inkubatora dotyczące warunków korzystania z infrastruktury Inkubatora oraz prowadzenia i organizacji działań i wydarzeń promocyjnych.
 5. Podsumowanie i zakończenie spotkania. /ok. godz. 14.00/

Początek roku to doskonały czas na wspólne spotkanie, by w gronie użytkowników i sympatyków Inkubatora podyskutować, podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami, które mogą usprawnić przyszłe jego działanie, dlatego liczymy na Państwa obecność. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu telefonicznie na nr: 607 586 310 lub 15 833 34 04 lub wysyłając e-mail na adres: p.korpysz@opiwpr.org.pl
Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby, instytucje i organizacje!